Mokotów - 22 112 03 77 ul. Rzymowskiego 53 Wilanów - 22 398 84 50 ul. Przyczółkowa 219 Wola - 22 250 19 87 ul. Okopowa 58/72 Śródmieście - 22 100 67 54 ul. Żelazna 51/53

O NAS

POZNAJ FENOMEN FITNESS PROSTO Z USA!

Zapisz się na swój pierwszy darmowy trening. Podczas pierwszej wizyty w naszym klubie zostanie przeprowadzona analiza składu Twojego ciała oraz konsultacja z trenerem, który pomoże dopasować treningi do Twoich oczekiwań.

ZAPISZ SIĘ

ZOBACZ NA CZYM POLEGA TRENING

Poznaj naszą metodę treningową i rezultaty jakie dzięki niej osiągniesz!

ZOBACZ WIĘCEJ

CZYM JEST ORANGETHEORY FITNESS?

OrangeTheory Fitness to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci butikowych klubów fitness, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych.

Autorska, pomarańczowa formuła ćwiczeń OrangeTheory Fitness podbiła serca miliona Klubowiczów na całym świecie. Sekret? Intensywne treningi interwałowe całego ciała prowadzone w myśl idei „grupowo, lecz indywidualnie”.

Posiadamy trzy lokalizacje w Warszawie na Wilanowie, Mokotowie oraz Woli.

Godziny otwarcia naszych klubów zostały dostosowane tak, by każdego dnia nasi klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem!

ZOBACZ NA CZYM POLEGA TRENING

Poznaj naszą metodę treningową i rezultaty jakie dzięki niej osiągniesz!

ZOBACZ WIĘCEJ

CZYM JEST ORANGETHEORY FITNESS?

OrangeTheory Fitness to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci butikowych klubów fitness, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych.

Autorska, pomarańczowa formuła ćwiczeń OrangeTheory Fitness podbiła serca miliona Klubowiczów na całym świecie. Sekret? Intensywne treningi interwałowe całego ciała prowadzone w myśl idei „grupowo, lecz indywidualnie”.

Posiadamy trzy lokalizacje w Warszawie na Wilanowie, Mokotowie oraz Woli.

Godziny otwarcia naszych klubów zostały dostosowane tak, by każdego dnia nasi klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem!

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w realizacji Twoich celów. Trenerzy Orangetheory Fitness to prawdziwi doświadczeni mentorzy, którzy dbają nie tylko o poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale także o Twoją motywację, dyscyplinę i samopoczucie.

MARIA WIERZBOWSKA

Head Coach

Dwukrotnie reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyła Wicemistrzostwo Świata. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Europy w wioślarstwie. Całe życie Marii jest skoncentrowane wokół sportu. Aktualnie jej celem jest przekazanie innym wiedzy którą zdobyła. Jest trenerką w WTW Warszawa, trenuje zarówno młodzież jak i dorosłych. W Orangetheory Fitness zachwycił ją system treningowy i to jak szybko mija czas podczas wykonywania ciężkich zajęć. Uwielbia atmosfera panującą w naszym studio!

MARCIN BRZEZIŃSKI

Head Coach

Mistrz Świata i czterokrotny olimpijczyk w wioślarstwie. Swoje wieloletnie doświadczenie przekłada teraz na pracę z najmłodszymi w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim. W pracy trenera najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi oraz to, że może przekazać swoją wiedzę dalej. Orangetheory Fitness to nowe wyzwanie w jego życiu. Docenia to, że treningi przygotowane są tak, aby każdy mógł dać z siebie swoje maksimum. Atmosfera i zaangażowanie klubowiczów jest dla Marcina największą motywacją do intensywnej pracy.

PIOTR WĄSIK

Head Coach

Jest trenerem od 7 lat i uwielbia pracę z ludźmi. Ceni ich ogromną energię poświęconą na dążenie do upragnionej sylwetki; z radością wskazuje im odpowiednią i zdrową drogę do realizacji celu. Mówi, że Orangetheory jest spełnieniem jego wizji idealnego treningu w grupie. Kiedy potrzebuje dodatkowej dawki motywacji, myśli o wszystkich swoich podopiecznych na początku drogi i ich determinację i power powraca! Gdyby to Piotr decydował o ćwiczeniach – biegając na bieżni, jednocześnie łapalibyście frisbee!

BARTOSZ BAUER

Coach

Został trenerem, by pomagać innym, zmieniać życie na lepsze, stawać się najlepszą wersją siebie. Swoją przygodę ze sportem zaczął od street workout, a już dwa lata później został certyfikowanym trenerem personalnym. Orangetheory Fitness uwielbia za połączenie treningów indywidualnych i pracę w grupie. Dobra zabawa, połączona z motywowaniem do jeszcze większego wysiłku i realizacji swoich celów to to, co go kręci. Mówi, że każdy sukces jego podopiecznych i klubowiczów jest jego sukcesem.

MATEUSZ ŁAKOMY

Coach

Związany z branżą fitness od ponad 12 lat. Swoją wiedzę zdobywał na wielu kursach oraz szkoleniach. Skupił się również na medycznej stronie treningu, ćwiczeniach funkcjonalnych, programowaniu treningowym oraz mobility. Dzięki zdobytym umiejętnościom zaczął patrzeć na trening bardziej profesjonalnie i holistycznie w 2017 stał się certyfikowanym trenerem personalnym. Jest również psychologiem, dlatego w swoim działaniu bierze pod uwagę także ten obszar życia. Podkreśla, że strefa fizyczna i psychiczna są, ze sobą ściśle związane i warto zadbać za równo o jedno i drugie, żeby osiągnąć zadowalające efekty.

SYLWIA KOCERKA

Coach

Sylwia Kocerka, dwukrotna olimpijka, medalistka Mistrzostw Świata i Europy w Wioślarstwe. Absolwentka AWF-u w Warszawie, trenerka lekkiej atletyki, kulturystki i podnoszenia ciężarów. Lubi próbować nowych dyscyplin oraz stawiać sobie nowe wyzwania. Chce motywować poprzez swoje doświadczenie do bycia aktywnym. W treningach Orangetheory Fitness lubi to, że nie ma żadnych barier, każdy się w nich odnajdzie. A formuła treningu interwałowego sprawia, że każdy trening jest ciekawy.

ANNA DOBRUT

Coach

Od najmłodszych lat związana ze sportem i aktywnością fizyczną, między innymi gimnastyką artystyczną oraz tańcem. Oprócz bycia trenerem personalnym, instruktorką fitness jest także fizjoterapeutką, specjalistką w dziedzinie aktywności seniorów, kobiet w ciąży oraz żywienia osób aktywnych. Pasjonatka podróży motocyklowych, nurkowania, treningów na powietrzu a zimą morsowania.

PIOTR LITWINIUK

Coach

Instruktor fitness od 2005 roku. Specjalizuje się w treningach wzmacniających oraz w zumbie. Posiada uprawnienia instruktorskie do programów Les Mills – BODYPUMP i BODYCOMBAT, windsurfingu, snowboardu, survivalu i kajakarstwa. Prywatnie z sukcesami trenuje tratlon – czterokotnie ukończył zawody na dystansie Ironman oraz uzyskał kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w 2022 r. Jest także wspinaczem i alpinistą. Pozytywnie nastawiony do życia, stara się brać z niego co najlepsze.

MAGDALENA TRZECIŃSKA

Coach

Jej pasją jest pomaganie innym oraz podróże. W wolnym czasie, jako ratownik medyczny i wolontariusz pomaga na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pozytywnie zwariowana i szalona trenerka, która zawsze ma ambitne cele! Najbliższy? Objechać na rowerze cały świat, zaczynając od ukochanej Kuby. Zdaniem Magdy trening to JEDYNA rzecz, która może ją uratować od kryzysu! A wykonany wspólnie z innymi, daje jej dodatkowy zastrzyk energii.

PATRYCJA WROŃSKA-BARAN

Coach

Patrycja jest instruktorką fitness i fizjoterapeutką od 14 lat. Swoją przygodę ze sportem zaczęła od tańca towarzyskiego. Podczas pracy stawia przede wszystkim na odpowiednią technikę i dobrą zabawę. Jest wulkanem energii co widać i słychać na każdym treningu. Orangetheory Fitness jest dla niej środowiskiem naturalnym, gdzie łączy pasję pracy z ludźmi oraz dawanie im konkretnej dawki energii na treningu. Doświadczenie w pracy jako fizjoterapeutką pozwoliło jej dojść do wniosku, że aktywność fizyczna jest najlepszym pokarmem dla naszego układu ruchu!

MAGDALENA SZNURA

Coach

Od 6 lat pracuje z ludźmi nad ich kondycją, zdrowiem i sprawnością fizyczną. Prowadziła zajęcia dla osób w każdym wieku, nie tylko na lądzie, ale też w wodzie . Orangetheory Fitness wybrała ze względu na niepowtarzalność i możliwość dołączenia do wyjątkowej, wzajemnie motywującej się społeczności. Chce pokazać jak największej liczbie osób, że trening może być przyjemny i jest idealnym wyborem, gdy chcemy zrobić coś dla siebie. Mocno wierzy w rolę trenera podczas zajęć i nigdy nie opuszcza zajęć, by nie zawieść prowadzącego, więc bierzcie z niej przykład.

LIDIA ZAMYŁKO

Coach

Certyfikowany instruktor i trener fitness z ponad 20 letnim stażem. Mastertrener programów Les Mills, Mastertrener i szkoleniowiec Nike Women i Nike Training Club. Sport uprawia prawie od urodzenia 😊 Zaczynała od tańca, potem była piłka ręczna i sztuki walki. Po zakończonej karierze fighterki, przyszedł czas na fitness. Bardzo wierzy w dyscyplinę i zdrowe nawyki. Lubi zmieniać swój świat na lepszy a tym samym zachęcać do działania innych. Jest zdecydowana, energiczna i wymagająca, ale zawsze bardzo wspierająca swoich podopiecznych. Jej zdaniem sylwetka powinna być jedynie efektem ubocznym treningów i zdrowego stylu życia.

PRZEMYSŁAW TALIK

Coach

W branży fitness od ponad 8 lat. Swoją drogę zawodową rozpoczynał od pracy jako instruktor na siłowni, jednocześnie studiując dietetykę. Z czasem zaczął interesować się trójbojem siłowym, który poznawał zarówno od strony trenera jak i zawodnika. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, jest między innymi Instruktorem sportu (specjalność kulturystyka) a także trójboju siłowego. Jak twierdzi każda pozytywna zmiana pozwala czerpać motywację na kolejne dni. Satysfakcję sprawia mu pomaganie innym zmieniać ich życie na lepsze. Prywatnie uwielbia piłkę nożną oraz wielką serową pizzę. Na co dzień poza pracą, czas zajmują mu jego domowe zwierzaki.

KATARZYNA MIGDAŁ

Coach

Certyfikowany trener personalny, pasjonatka sportów wodnych, która po zsumowaniu wszystkich mil morskich okrążyłaby już ziemię. Instruktor narciarstwa, żeglarstwa i windsurfingu. Wulkan energii i wielozadaniowiec. Zdrowy tryb życia jest dla niej codziennością tak jak zarządzanie klubem na Mokotowie w roli Managerki. Nie boi się nowych wyzwań oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach! Brakuje Ci osoby do współrealizacji na zajęciach? Zgłoś się do Katarzyny! Przekona Cię, że możesz więcej niż myślisz.

BARTOSZ MOGIŁA

Coach

Od najmłodszych lat przyglądał się zawodnikom i ich treningom u swojego taty, kolarza i trenera kadry narodowej. Interesowały go rożne dyscypliny sportu, od kolarstwa, przez lekkoatletykę, koszykówkę, boks aż po zajęcia fitness. Jest absolwentem Warszawskiego AWF-u (specjalizacja instruktor pływania) oraz WSR z kierunkiem Dietetyka. Trener Akademii Trenerów i Instruktorów Sportu z tytułem-Instruktor Boksu. Uczestnik min. prestiżowego szkolenia Advanced Instruktor Module w Pradze. Certyfikowany instruktor programów Les Mills: Grit, Body Combat, Body Balance. W wolnym czasie kibicuje i analizuje walki bokserskie, czyta książki rozwijające osobowość, nie pogardzi też dobrym kinem i teatrem.

ADAM PYRZAK

Coach

Sport zawsze był nieodłącznym elementem jego życia. Swoją pasję zaczął od pływania, a od 15 r.ż. był zafascynowany sportami sylwetkowymi. Ma kilkuletnie doświadczenie bokserskie, które zdobył w klubie CWKS Legia Warszawa. Absolwent AWF w Warszawie, Instruktor Kulturystyki Polskiej Akademii Sportu oraz TKKF. Jeszcze podczas studiów w 2008 roku zaczął karierę trenera personalnego. Do rodziny Orangetheory Fitness dołączył, bo bardzo ceni sobie różnorodność i niepowtarzalność treningów oraz fantastyczny balans pomiędzy zabawą a profesjonalnym podejściem do treningu. Jego motto brzmi „jeśli nie masz nastroju na trening, to zmień nastrój”.

ILONA RYBARCZYK

Coach

Mistrzyni Europy i Polski w sportach sylwetkowych kategorii Bikini Fitness. Jest certyfikowanym Instruktorem Tomahawk ICG i zajęć wzmacniających. Z własnego doświadczenia wie, jak trudna jest droga do wymarzonej sylwetki, dlatego postanowiła pomagać innym w dążeniu do swojego celu i osiągania najlepszych wyników. Jak przyznaje, dla niej samej motywacją do własnego treningu są jej podopieczni. Każdy dzień traktuje jako nowe wyzwanie i okazję do kolekcjonowania małych chwil pełnych radości.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w realizacji Twoich celów. Trenerzy Orangetheory Fitness to prawdziwi doświadczeni mentorzy, którzy dbają nie tylko o poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale także o Twoją motywację, dyscyplinę i samopoczucie.

MARIA WIERZBOWSKA

Head Coach

Dwukrotnie reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyła Wicemistrzostwo Świata. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Europy w wioślarstwie. Całe życie Marii jest skoncentrowane wokół sportu. Aktualnie jej celem jest przekazanie innym wiedzy którą zdobyła. Jest trenerką w WTW Warszawa, trenuje zarówno młodzież jak i dorosłych. W Orangetheory Fitness zachwycił ją system treningowy i to jak szybko mija czas podczas wykonywania ciężkich zajęć. Uwielbia atmosfera panującą w naszym studio!

MARCIN BRZEZIŃSKI

Head Coach

Mistrz Świata i czterokrotny olimpijczyk w wioślarstwie. Swoje wieloletnie doświadczenie przekłada teraz na pracę z najmłodszymi w Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim. W pracy trenera najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi oraz to, że może przekazać swoją wiedzę dalej. Orangetheory Fitness to nowe wyzwanie w jego życiu. Docenia to, że treningi przygotowane są tak, aby każdy mógł dać z siebie swoje maksimum. Atmosfera i zaangażowanie klubowiczów jest dla Marcina największą motywacją do intensywnej pracy.

PIOTR WĄSIK

Head Coach

Jest trenerem od 7 lat i uwielbia pracę z ludźmi. Ceni ich ogromną energię poświęconą na dążenie do upragnionej sylwetki; z radością wskazuje im odpowiednią i zdrową drogę do realizacji celu. Mówi, że Orangetheory jest spełnieniem jego wizji idealnego treningu w grupie. Kiedy potrzebuje dodatkowej dawki motywacji, myśli o wszystkich swoich podopiecznych na początku drogi i ich determinację i power powraca! Gdyby to Piotr decydował o ćwiczeniach – biegając na bieżni, jednocześnie łapalibyście frisbee!

BARTOSZ BAUER

Coach

Został trenerem, by pomagać innym, zmieniać życie na lepsze, stawać się najlepszą wersją siebie. Swoją przygodę ze sportem zaczął od street workout, a już dwa lata później został certyfikowanym trenerem personalnym. Orangetheory Fitness uwielbia za połączenie treningów indywidualnych i pracę w grupie. Dobra zabawa, połączona z motywowaniem do jeszcze większego wysiłku i realizacji swoich celów to to, co go kręci. Mówi, że każdy sukces jego podopiecznych i klubowiczów jest jego sukcesem.

MAGDALENA TRZECIŃSKA

Coach

Jej pasją jest pomaganie innym oraz podróże. W wolnym czasie, jako ratownik medyczny i wolontariusz pomaga na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pozytywnie zwariowana i szalona trenerka, która zawsze ma ambitne cele! Najbliższy? Objechać na rowerze cały świat, zaczynając od ukochanej Kuby. Zdaniem Magdy trening to JEDYNA rzecz, która może ją uratować od kryzysu! A wykonany wspólnie z innymi, daje jej dodatkowy zastrzyk energii.

PATRYCJA WROŃSKA-BARAN

Coach

Patrycja jest instruktorką fitness i fizjoterapeutką od 14 lat. Swoją przygodę ze sportem zaczęła od tańca towarzyskiego. Podczas pracy stawia przede wszystkim na odpowiednią technikę i dobrą zabawę. Jest wulkanem energii co widać i słychać na każdym treningu. Orangetheory Fitness jest dla niej środowiskiem naturalnym, gdzie łączy pasję pracy z ludźmi oraz dawanie im konkretnej dawki energii na treningu. Doświadczenie w pracy jako fizjoterapeutką pozwoliło jej dojść do wniosku, że aktywność fizyczna jest najlepszym pokarmem dla naszego układu ruchu!

MAGDALENA SZNURA

Coach

Od 6 lat pracuje z ludźmi nad ich kondycją, zdrowiem i sprawnością fizyczną. Prowadziła zajęcia dla osób w każdym wieku, nie tylko na lądzie, ale też w wodzie . Orangetheory Fitness wybrała ze względu na niepowtarzalność i możliwość dołączenia do wyjątkowej, wzajemnie motywującej się społeczności. Chce pokazać jak największej liczbie osób, że trening może być przyjemny i jest idealnym wyborem, gdy chcemy zrobić coś dla siebie. Mocno wierzy w rolę trenera podczas zajęć i nigdy nie opuszcza zajęć, by nie zawieść prowadzącego, więc bierzcie z niej przykład.

LIDIA ZAMYŁKO

Coach

Certyfikowany instruktor i trener fitness z ponad 20 letnim stażem. Mastertrener programów Les Mills, Mastertrener i szkoleniowiec Nike Women i Nike Training Club. Sport uprawia prawie od urodzenia 😊 Zaczynała od tańca, potem była piłka ręczna i sztuki walki. Po zakończonej karierze fighterki, przyszedł czas na fitness. Bardzo wierzy w dyscyplinę i zdrowe nawyki. Lubi zmieniać swój świat na lepszy a tym samym zachęcać do działania innych. Jest zdecydowana, energiczna i wymagająca, ale zawsze bardzo wspierająca swoich podopiecznych. Jej zdaniem sylwetka powinna być jedynie efektem ubocznym treningów i zdrowego stylu życia.

PRZEMYSŁAW TALIK

Coach

W branży fitness od ponad 8 lat. Swoją drogę zawodową rozpoczynał od pracy jako instruktor na siłowni, jednocześnie studiując dietetykę. Z czasem zaczął interesować się trójbojem siłowym, który poznawał zarówno od strony trenera jak i zawodnika. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, jest między innymi Instruktorem sportu (specjalność kulturystyka) a także trójboju siłowego. Jak twierdzi każda pozytywna zmiana pozwala czerpać motywację na kolejne dni. Satysfakcję sprawia mu pomaganie innym zmieniać ich życie na lepsze. Prywatnie uwielbia piłkę nożną oraz wielką serową pizzę. Na co dzień poza pracą, czas zajmują mu jego domowe zwierzaki.

KATARZYNA MIGDAŁ

Coach

Certyfikowany trener personalny, pasjonatka sportów wodnych, która po zsumowaniu wszystkich mil morskich okrążyłaby już ziemię. Instruktor narciarstwa, żeglarstwa i windsurfingu. Wulkan energii i wielozadaniowiec. Zdrowy tryb życia jest dla niej codziennością tak jak zarządzanie klubem na Mokotowie w roli Managerki. Nie boi się nowych wyzwań oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach! Brakuje Ci osoby do współrealizacji na zajęciach? Zgłoś się do Katarzyny! Przekona Cię, że możesz więcej niż myślisz.

BARTOSZ MOGIŁA

Coach

Od najmłodszych lat przyglądał się zawodnikom i ich treningom u swojego taty, kolarza i trenera kadry narodowej. Interesowały go rożne dyscypliny sportu, od kolarstwa, przez lekkoatletykę, koszykówkę, boks aż po zajęcia fitness. Jest absolwentem Warszawskiego AWF-u (specjalizacja instruktor pływania) oraz WSR z kierunkiem Dietetyka. Trener Akademii Trenerów i Instruktorów Sportu z tytułem-Instruktor Boksu. Uczestnik min. prestiżowego szkolenia Advanced Instruktor Module w Pradze. Certyfikowany instruktor programów Les Mills: Grit, Body Combat, Body Balance. W wolnym czasie kibicuje i analizuje walki bokserskie, czyta książki rozwijające osobowość, nie pogardzi też dobrym kinem i teatrem.

ADAM PYRZAK

Coach

Sport zawsze był nieodłącznym elementem jego życia. Swoją pasję zaczął od pływania, a od 15 r.ż. był zafascynowany sportami sylwetkowymi. Ma kilkuletnie doświadczenie bokserskie, które zdobył w klubie CWKS Legia Warszawa. Absolwent AWF w Warszawie, Instruktor Kulturystyki Polskiej Akademii Sportu oraz TKKF. Jeszcze podczas studiów w 2008 roku zaczął karierę trenera personalnego. Do rodziny Orangetheory Fitness dołączył, bo bardzo ceni sobie różnorodność i niepowtarzalność treningów oraz fantastyczny balans pomiędzy zabawą a profesjonalnym podejściem do treningu. Jego motto brzmi „jeśli nie masz nastroju na trening, to zmień nastrój”.

ILONA RYBARCZYK

Coach

Mistrzyni Europy i Polski w sportach sylwetkowych kategorii Bikini Fitness. Jest certyfikowanym Instruktorem Tomahawk ICG i zajęć wzmacniających. Z własnego doświadczenia wie, jak trudna jest droga do wymarzonej sylwetki, dlatego postanowiła pomagać innym w dążeniu do swojego celu i osiągania najlepszych wyników. Jak przyznaje, dla niej samej motywacją do własnego treningu są jej podopieczni. Każdy dzień traktuje jako nowe wyzwanie i okazję do kolekcjonowania małych chwil pełnych radości.

POLECAJĄ NAS

POLECAJĄ NAS