Mokotów - 22 112 03 77 ul. Rzymowskiego 53 Wilanów - 22 398 84 50 ul. Przyczółkowa 219 Wola - 22 250 19 87 ul. Okopowa 58/72 Śródmieście - 22 100 67 54 ul. Żelazna 51/53
Trening dla zapracowanych

Dużo pracujesz, masz mało wolnego czasu, ale chcesz zadbać o swoje zdrowie i formę? Naukowo opracowana metoda treningowa Orangetheory Fitness będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Po pierwsze efektywność

Orangetheory Fitness jasno odpowiada na główny problem człowieka XXI wieku – brak czasu. Gdy każda minuta jest na wagę złota, metoda treningowa Orangetheory zakłada, że klubowicz spędza na sali treningowej 60 minut, a każdą z nich wykorzystuje maksymalnie.

W godzinę uczestnicy mogą spalić nawet do 1200 kcal i kontynuować to spalanie przez kolejne 36 h po treningu. Jest to możliwe dzięki unikalnej formule, tj. połączeniu interwałowego treningu o wysokiej intensywności ćwiczeń (HIIT), opiece certyfikowanego trenera oraz zastosowaniu pulsometrów monitorujących na bieżąco pracę serca.

Większa produktywność i motywacja

Założycielka  Orangetheory Fitness, Ellen Latham, stworzyła w 2010 roku oryginalną formułę, która jako pierwsza skutecznie połączyła walory treningu personalnego i grupowego. Marka od samego początku koncentruje się na jednej misji – wsparciu klubowiczów w osiągnięciu ich celów kondycyjnych, by mogli czerpać z życia jeszcze więcej. O tym, że obrana przez Ellen i Orangetheory Fitness droga jest słuszna, mogą świadczyć wyróżnienia m.in. The New York Times – „Najlepszy
1-godzinny trening interwałowy w USA”, czy FORBES US – „Fastest-Growing Women-Owned Businesses”.

Dzięki maksymalnej efektywności pomarańczowe kluby fitness zyskały ogromną popularność wśród zapracowanych menadżerów. W USA, Wielkiej Brytanii czy Japonii, powszechny jest widok przedstawicieli niebieskich i białych kołnierzyków, którzy swoją przerwę na lunch wykorzystują, by poprzez godzinny trening doładować się pozytywną energią. Jak pokazują liczne badania, aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na produktywność, a także na poziom ogólnej, życiowej motywacji.

Trening dla zapracowanych

Orangetheory Fitness jest odpowiedzią na potrzeby ludzi XXI-w: zabieganych, skupionych na celu, poszukujących indywidualnego podejścia. To również miejsce, w którym w czasach pandemii, w bezpieczny sposób można zadbać o swoje zdrowie. Treningi trwają jedynie godzinę i odbywają się w kameralnych grupach, gdzie każdy z ćwiczących ma swoje własne stanowisko do ćwiczeń. Zachowane są najlepsze standardy bezpieczeństwa i higieny. Trening Orangetheory Fitness jest opracowany naukowo i  dzięki wykorzystywaniu pulsometrów, dopasowywany jest do indywidualnych możliwości. Dlatego też zajęcia w Orangetheory Fitness polecane są wszystkim, niezależnie od wieku i aktualnej kondycji. Jak zadbać o swoje zdrowie i formę z Orangetheory Fitness? Wystarczy zapisać się na pierwszy trening próbny z analizą składu ciała i konsultacją trenera.